Příslušenství

Nabídku venkovních markýz lze ještě rozšířit o bohaté příslušenství a doplňky, díky kterým vám při posezení ve stínu nebude nic chybět.
 
 
 
 

Přídavné topení

Venkovní markýza nemusí být jen záležitostí na letní sezónu. Mezi bohatým příslušenstvím naleznete i široký výběr infračervených topidel a teplometů, které jsou vhodným doplňkem například na posezení venku, když už začínají být večery trochu chladné. Díky infračervené krátkovlnné technologii teplomety poskytují okamžitě od zapnutí zařízení příjemné teplo. Vysokofrekvenční tepelné vlny pronikají vzduchem, aniž by jej zahřívaly a poskytují tak teplo úsporně. Účinnost topidel lze navíc ještě zvýšit zacílením na místo pobytu osob.
 
 

Markýzové přístřešky

Těmito přístřešky lze samotné markýzy nastavit a zásadně tak rozšířit jejich účinnou plochu. Provedení je variabilní v různých kombinacích výsuvných ramen. Samostatně stojící markýzy ve spojení s vlastní nosnou konstrukcí podstatně rozšiřují jejich možnosti a následně je možné umisťovat je do prostoru bez nutnosti kotvení do konstrukce domu.
 
 
 
 
 
 

Doporučujeme

Hledáte kvalitní stínící techniku? Obraťte se na firmu TECHNOROL, která už stíní přes 19 let. Vyberte si ze širokého sortimentu výrobků markýzy nebo rolety a ušetřete!